הטכנולוגיה החדשנית שתצעיר את עור הפנים שלך

רפיון עור הפנים נתפש לעתים כגזירת גורל – אבל ישנן טכנולוגיות חדשניות שממצקות את הפנים ובנוסף מעלימות כתמים ומטשטשות קמטים, כך שממש לא חובה לתת לסימני הזמן לנצח אותנו. בפרט כך הדבר כשהשיפור המשמעותי במראה מושג ללא ניתוח ועם מינימום תופעות לוואי.

למי מתאים טיפול הצערת עור פנים ללא ניתוח?

ישנם מצבים שבהם כירורג פלסטי מנוסה ובעל יושרה ממליץ על ניתוח מתיחת פנים ולא על טיפולים פשוטים יותר – אבל ישנם גם מקרים רבים שעל בסיס אותם ניסיון ויושרה מלאה ההמלצה תהיה על הצערת עור הפנים ללא הליך כירורגי אלא על בסיס טכנולוגיות שונות.

קהל היעד האופטימלי של טיפול זה, שכאמור מניב תוצאות מרשימות מאוד בדמות מיצוק העור, טשטוש צלקות, החלקת קמטוטים והסרת כתמים, הוא מבוגרים צעירים יחסית. למעשה כל מי שנשקפת מהמראה מולו דמות מבוגרת יותר מכפי שהוא תופש את עצמו, אבל לא זקוק לניתוח (או חושש מפני הליך כירורגי), מוזמן לנצל את היכולות של מכשיר חדש בשם XEO שמהווה פלטפורמה אידיאלית לניצול הטכנולוגיות החדשניות שקיימות כיום.

כיצד מבוצע מיצוק העור?

מכשיר ה-XEO הוא פלטפורמת לייזר מתקדמת שכוללת מספר ידיות – כשלכל אחת מהן יכולות ייחודיות אחרות וביחד הן מאפשרות לתכנן טיפולים שמתאפיינים בסינרגיה מוצלחת מאוד.

הבסיס של הצערת עור הפנים הוא מיצוק העור ולשם כך נעשה שימוש בידית שנקראת טיטאן. ידית זו מבוססת על אנרגיית IR (אור אינפרא אדום) שמחממת את שכבת הדרמיס. זוהי השכבה שמתחת לשכבת העור החיצונית שלנו (האפידרמיס) וכשהיא מחוממת הגוף מתחיל לייצר כמויות גדולות יותר של קולגן – חלבון שלוקח חלק מרכזי ביצירת רקמות עור חדשות שמטבען הן מוצקות והדוקות.

בזכות היכולת למקד את האנרגיה בדיוק במקומות שזקוקים לשינוי בפנים הטיפול אורך כחצי שעה בלבד. אין צורך בהרדמה מלאה והחזרה לשגרה הינה מידית (פרט למגבלות מצומצמות מאוד). כדי לחולל שינוי מקסימלי ההמלצה היא להגיע ל-2 או 3 מפגשים, בהפרש של כחודש ביניהם – ההפוגה הכרחית כדי לאפשר לקולגן שכבר מיוצר לבוא לידי ביטוי וכך הפלסטיקאי שמבצע את הטיפול יכול לראות באילו נקודות עדיין יש צורך באותה אנרגיית אור אינפרא אדום.

מיצוק העור בצוואר

את האפקטיביות הגבוהה של ידית הטיטאן של מכשיר ה-XEO ניתן לנצל לטובת מיצור העור לא רק באזור הפנים אלא גם בצוואר – איבר שגם בו העור נוטה להפוך לרפוי ומידלדל בגיל צעיר יחסית (לעתים אפילו לפני הפנים). עקב הקרבה של הצוואר לפנים והעובדה שקרמים ותכשירים אחרים מתקשים לשקם את העור באיבר זה, מיצוק באמצעות מכשיר ה-XEO הוא אופציה מומלצת במיוחד.

טיפולים משלימים למיצוק הפנים

כאמור ל-XEO יש מספר ידיות, כך שאפשר לעבור טיפול שכולל לא "רק" את מיצוק הפנים אלא גם טשטוש צלקות, טשטוש כתמי שמש ועוד.

עוד המלצה חמה היא להגיע אל מנתח פלסטי מוכר ומוערך דוגמת ד"ר אריק זרצקי. כדאי לזכור שגם את הטכנולוגיה החדשנית ביותר והאפקטיבית ביותר חשוב להפקיד בידיים מקצועיות שיפיקו ממנה את המיטב ובנוסף יבטיחו טיפול בטוח לחלוטין. הניסיון הרב נדרש הן כדי לבחור את הידיות המתאימות בהתאם למטרת כל טיפול והן כדי להשתמש בכל אחת מהן באופן המדויק ביותר – בדרך למיצוק משמעותי של עור הפנים ולמראה חיצוני שובה לב באופן כללי.

אולי יעניין אותך קריאה נוספת על:

ניתוח מתיחת פנים

 

Be Sociable, Share!
1 תגובה

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *