הקפאת תאי שומן הינה דרך חדשנית המאפשרת ליהנות מהצרת היקפים משמעותית ללא ניתוח ומבלי לסבול מכאבים.

השיטה מבוססת על תגלית של 2 רופאים אמריקאים, וטיפול אחד בן שעה בלבד מוביל להפחתה של כ-20% מכמות תאי השומן באזור המטופל. התוצאות המרשימות באות לידי ביטוי מלא לאחר כחודש עד 6 שבועות.

מהי טכנולוגיית ה-Criolipolisis?

טכנולוגיית ה-Criolipolisis היא טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת להקפיא תאי שומן ובכך להמית אותם. בזכות הרגישות הגבוהה יותר של תאי שומן לקור (ביחס לתאי עצב, תאי שריר וכו') לא נפגעים איברים או מערכות חיוניות בגוף אלא רק תאי השומן.

את הטכנולוגיה החדשנית משלימה המערכת החיסונית, וליתר דיוק המערכת הלימפטית שהיא חלק ממנה – מערכת זו מסלקת מן הגוף את התאים המתים ובכך מצמצמת את שכבת השומן באזור המטופל ומקנה לו מראה חטוב יותר ומושך יותר.

מהו מכשיר ה-cooltech?

ה-cooltech הוא מכשיר מתקדם שפועל בטכנולוגיית ה-Criolipolisis ומאפשר לכל מי שרוצה להיפטר משומן מיותר ועיקש לעשות זאת בקלות, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

מכשיר זה נמצא בשימושם של רופאים המקפידים להצטייד במיטב המכשור הרפואי המתקדם, לרווחת מטופליהם, וכמובן שעוד קודם לכן הם הכשרה מקיפה על מנת שיוכלו למצות את הפוטנציאל של ה-cooltech.

עוד חשוב להדגיש שהמכשיר עומד בתקנים הרלוונטיים ומאושר לשימוש.

עבור אילו אזורים בגוף הטכנולוגיה והמכשיר אפקטיביים?

הקפאת שומן אפקטיבית במרבית אזורי הגוף.

באופן טבעי משתמשים בטכנולוגיה החדשנית ובמכשיר ה-cooltech לסילוק שומן מהאזורים שבהם הצטברות שומן שאינו נעלם גם כשמקפידים על תזונה נכונה ועל שגרת פעילות גופנית נאותה מציקה לנו הכי הרבה: הבטן, הישבן, הסנטר, הגב והירכיים.

כמה זמן נמשך הטיפול?

כל טיפול הקפאת שומן במכשיר ה-cooltech נמשך כשעה, וכאמור אינו כרוך בכאב וכמובן שאינו פולשני. במקרים מסוימים תיתכן אי נוחות קלה, אולם ברוב המקרים מאחר שהטמפרטורה באזור המטופל לא משפיעה על תאי עצב או שריר הרי שמדובר באי נוחות קלה שנעלמת מאליה או שכלל אין אי נוחות.

לעתים נדרש יותר מטיפול אחד, כשמספר הטיפולים הספציפי בכל מקרה נקבע בהתאם להיקף האזורים בהם רוצים להעלים שומן מתסכל.

מתי רואים שינוי?

מאחר שסילוק תאי השומן המתים מתבצע באופן טבעי ע"י המערכת הלימפטית הרי שנדרשת מעט סבלנות על-מנת לראות את מלוא השינוי. לאחר כשבועיים האזור כבר ניתן לראות את השפעת הקפאת השומן, ובתום כחודש נוסף כבר בא לידי ביטוי מלוא האימפקט.

שימור הישגי הטיפול

תאי השומן שמתו בעקבות ההקפאה מסולקים מן הגוף לצמיתות, אולם כמובן שנשארים בו תאי שומן אחרים (חשוב לזכור ששכבת שומן מסוימת חיונית מאוד לגוף). ללא הקפדה על תזונה נכונה ופעילות גופנית בכמות מספקת תאי שומן אלה יגדלו ויטצבר בהם שומן חדש, כך שהישגי הטיפול עלולים לרדת לטמיון.

המסקנה: כדאי להשתמש בהקפאת השומן כבסיס לאורח חיים בריא יותר.

למאמרים נוספים בנושא

Be Sociable, Share!